Cisco GLC-SX-MM-OEM SFP SW 850nm 1G


Grote foto cisco glc sx mm oem sfp sw 850nm 1g computers en software netwerkkaarten routers en switches
€ 9,95
Locatie Antwerpen  (Antwerpen)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model GLC-SX-MM-OEM
Part Number GLC-SX-MM-OEM
Network Snelheid 1G
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC
Connector Type LC


 

SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): Cisco GLC-SX-MM-OEM SFP SW 850nm 1G
 ● Type: Netwerkkaart




Kenmerken: Kopen in Antwerpen





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbod
Zoekertje nr.: 20627977

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches aangeboden in deze subrubriek.