Cisco X2-10Gb-SR GBIC


  • Grote foto cisco x2 10gb sr gbic computers en software netwerkkaarten routers en switches
  • Grote foto cisco x2 10gb sr gbic computers en software netwerkkaarten routers en switches
  • Grote foto cisco x2 10gb sr gbic computers en software netwerkkaarten routers en switches
Grote foto cisco x2 10gb sr gbic computers en software netwerkkaarten routers en switches Grote foto cisco x2 10gb sr gbic computers en software netwerkkaarten routers en switches Grote foto cisco x2 10gb sr gbic computers en software netwerkkaarten routers en switches
€ 19
Locatie Antwerpen  (Antwerpen)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Cisco 10GBASE-ER X2 X2-10GB-ER= Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model X2-10GB-SR, WMOTCS5AAB
Part Number 10-2205-04
Network Snelheid 10G
SFP Ports 2x
Wave Lenght 850nm


 

SPECIFICATIES:

 ● condition: Gebruikt
 ● delivery: Verzenden
 ● sku: Cisco X2-10Gb-SR GBIC
 ● -: Netwerkkaart




Kenmerken: Kopen in Antwerpen





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbod
Zoekertje nr.: 22991258

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches aangeboden in deze subrubriek.