Draytek SFP SX550, Multimode, 1,25Gbps


Grote foto draytek sfp sx550 multimode 1 25gbps computers en software overige computers en software
€ 53,60
Locatie Woerden  (Utrecht)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

850nm (voor Draytek Switches)


SFP SX550, Multimode, 1,25Gbps

 

SPECIFICATIES:

 ● condition: Nieuw
 ● delivery: Verzenden
 ● brand: Draytek
 ● sku: XFSFP-SX550




Kenmerken: Kopen in Woerden





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbod
Zoekertje nr.: 23351082

Meer Overige Computers en Software

Meer Overige Computers en Software aangeboden in deze subrubriek.