LC / LC Coupler, Singlemode - Duplex


Grote foto lc lc coupler singlemode duplex computers en software overige
€ 2,48
Locatie Antwerpen  (Antwerpen)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving


LC / LC Coupler, Singlemode van hoge kwaliteit tegen scherpe prijs

· LC / LC
· Duplex
· Singlemode
· Zirconia Ceramic Sleeve
· Polymer housing
· Blue
· incl. fixing material· DIGITUS LC / LC Duplex Coupler
· color blue
· Zirconia Ceramic Sleeve
· polymer housing
· Singlemode
· DIGITUS Professional

 

SPECIFICATIES:

 ● condition: Nieuw
 ● ean: -
 ● delivery: Verzenden
 ● sku: 335764




Kenmerken: Kopen in Antwerpen





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbod
Zoekertje nr.: 22917451

Meer Overige

Meer Overige aangeboden in deze subrubriek.