Acer Aspire 16 AI A16-61M-R1B1 16 AMD Ryzen AI 7 Laptop
sinds 5-5-2026 12:46:47
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De Acer Aspire 16 AI A16-61M-R1B1 is een krachtige 16-inch laptop, ideaal voor home en office gebruik. Uitgerust met een AMD Ryzen AI 7 350 processor met 8 cores en 5.10 GHz snelheid, biedt deze laptop uitstekende prestaties. Het 16-inch IPS-scherm met 1920x1200 resolutie en 120Hz refresh rate zorgt voor een vloeiende weergave. Met 16GB LPDDR5x geheugen, 512GB SSD-opslag en AMD Radeon 860M graphics bent u goed uitgerust voor dagelijkse taken. De laptop beschikt over moderne connectiviteit met Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, USB-C 4.0 poorten en HDMI. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd op dit grijze, 1.54kg lichte apparaat.
- EAN: 4711474612151
- Vendorcode: NX.JLLEH.002
HDMI uit: 1 x
Kleur Product: Grijs
Geheugen type: LPDDR5x
Wi-Fi Versie: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ingebouwde webcam: Ja
Bluetooth: Ja
Besturingssysteem: Windows 11 Home
Processor Serie: AMD Ryzen AI 7
Processor Cores: 8
Processor Snelheid: 5.10 GHz
Processor Model: 350
(Integrated) Graphics: AMD Radeon 860M
Geheugen capaciteit: 16 GB
Scherm resolutie: 1920 x 1200 pixels
Scherm Diagonaal: 16.0 inch (40.6cm)
SSD Opslagcapaciteit: 512 GB
Cardreader: Ja
Bluetooth versie: 5.3
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 354.9 mm
Hoogte: 15.9 mm
Diepte: 250.1 mm
Ondersteunde Memorycards: MicroSD
Indeling: QWERTY
Toetsverlichting: Ja
Gewicht: 1540 gram
Max. Geheugen: 16 GB
Wi-Fi: Ja
Refresh Rate: 120 Hz
Merk: Acer
Aantal USB poorten: 2 x
Schermverhouding: 16:10
Incl. Voedingsadapter: Ja
Dedicated Graphics: Nee
Vingerafdruklezer: Nee
Totale opslagcapaciteit: 512 GB
Processorfabrikant: AMD
Toetsverlichting kleur: Wit
Geheugenlayout: 1 x 16GB (Gentegreerd)
USB-C Alt DP Modus: Ja
Gebruik: Home en Office
Accu capaciteit: 65 Wh
Processorgeneratie: AMD Ryzen AI 300 Series
USB Power Delivery: Ja
USB aansluitingen: 2x USB-C 4.0 (Gen3x2)
USB aansluitingen: 2x USB 3.2 (Gen1)
Aantal USB-C poorten: 2 x
Voedingsadapter Vermogen: 100 W