Tweedehands Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen


Verfijn uw resultaten

  • Staat
  •  
  •  
  •  
  • Draadloos
  •  
  •  

Meer Computers en Software

3Com Switch 4500 50-Port

3Com Switch 4500 50-Port

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 199
vandaag 03:17u
Antwerpen
Antwerpen
België
Rangeerpaneel 19 inch - 1U met deksel - kunststof  - zwart

Rangeerpaneel 19 inch - 1U met deksel - kunststof ..

Rangeerpaneel 19 inch - 1U met deksel - kunststof - zwart     Outer height 1U Outer width 482mm O...
€ 11,66
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
19 inch 1U rangeerpaneel 5 rings - Smartline

19 inch 1U rangeerpaneel 5 rings - Smartline

5 rings rangeer paneel met opendoorvoer geschikt voor 19" racks. Specificaties: ? Stalen open frame m...
€ 11,68
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Kabelinvoer paneel 19 Inch met borstel en kabel management -

Kabelinvoer paneel 19 Inch met borstel en kabel ma..

1U Kabelinvoer paneel 19 Inch met borstel en kabel management - zwart (ook leverbaar in grijs) 1U cable manag...
€ 18,25
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Juniper Networks J-series Services Router J6350

Juniper Networks J-series Services Router J6350

No support on software or license Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met st...
€ 499
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Cisco Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m Transceiver Modu

Cisco Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m Transc..

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 14,95
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Patchpaneel CAT6 19 inch 24 poorts lsa met kabelorganiser

Patchpaneel CAT6 19 inch 24 poorts lsa met kabelor..

Patchpaneel inclusief lsa strips van zeer goede kwaliteit met duidelijke markering voor de montage van kabels ...
€ 30,95
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Patchpaneel afgeschermd 24 poorts voor modular jack

Patchpaneel afgeschermd 24 poorts voor modular jac..

? Patch Paneel voor Keystone Modules ? 24 poorten ? Materiaal : SPCC 1.0 mm staal acc. JIS G3141-1996 ...
€ 18,15
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
10 inch CAT6A patchpaneel 12 poorten - Zwart

10 inch CAT6A patchpaneel 12 poorten - Zwart

? 10 inch patchpaneel CAT6A volledig afgeschermd ? 12 X RJ45 Socket 8P8C, LSA ? 1 HE / 1U ? Verkrijgb...
€ 36,08
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
19 inch kabel rangeerpaneel 5 x haak 40 x 60 1U zwart

19 inch kabel rangeerpaneel 5 x haak 40 x 60 1U zw..

19 inch rangeerpaneel voor het netjes wegwerken van uw patchkabels in patchkast of serverkast. SPECIFIC...
€ 21,30
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Patch paneel cat.6, 12 ports RJ-45 voor 10” cabinet - Smartl

Patch paneel cat.6, 12 ports RJ-45 voor 10” cabine..

Smartline 12 poort CAT6 patchpaneel, onafgeschermd geschikt voor 10" cabinets. ? 10 inch Rackmountable ...
€ 22,95
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
CAT 3 ISDN Patch Paneel, unshielded 25-poorts, 8P4C, 1U, 19

CAT 3 ISDN Patch Paneel, unshielded 25-poorts, 8P4..

CAT 3 ISDN Patch Paneel, unshielded 25-poorts, 8P4C, 1U, 19 inch, zwart The ISDN Patch Panels from DIGITUS®...
€ 34,58
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Rangeerpaneel 19 inch - 2U uitschuifbare deksel - metaal - z

Rangeerpaneel 19 inch - 2U uitschuifbare deksel - ..

? RoHS compliant ? 19 inch ? 2HE ? kleur zwart SPECIFICATIES: ? condition: Nieuw ? ean: ...
€ 28,19
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
DIN-rail houder voor 1 Keystone - RVS

DIN-rail houder voor 1 Keystone - RVS

? DIN-rail houder ? voor 1 keystone ? Materiaal : RVS SPECIFICATIES: ? condition: Nieuw ...
€ 5,98
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Patchpaneel CAT 6A - 12xRJ45 - desktop of wand montage - Zwa

Patchpaneel CAT 6A - 12xRJ45 - desktop of wand mon..

Desktop CAT 6A Class EA patch panel afgeschermd Class EA 12-poorts RJ45 Dit patchpaneel is geschikt voor vast...
€ 35,71
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Frontplaat 1U voor 24x SC Simplex- LC Duplex, E2000 Simplex

Frontplaat 1U voor 24x SC Simplex- LC Duplex, E200..

24xSC, LC Duplex, SC en E2000-Simplex- Frontplate voor Fiber Optic Splice Box DN-96200 ? Inclusief schr...
€ 6,97
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Switch, 10/100/1000 Base - 16-poort,  geschikt voor 10inch cabi

Switch, 10/100/1000 Base - 16-poort, geschikt voo..

Deze Planet zeer energy zuinige 16 poorts Planet GSD-1603 gigabit switch is tot wel 40% zuiniger dan standaard...
€ 99,75
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Patchpanel CAT6 19inch 24 poorts lsa

Patchpanel CAT6 19" 24 poorts lsa

Patchpaneel inclusief lsa strips van zeer goede kwaliteit met duidelijke markering voor de montage van kabels ...
€ 51,05
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Switch Gigabit 5 poorts Plug & Play Desktop

Switch Gigabit 5 poorts Plug & Play Desktop

Sluit meerdere computers en randapparatuur aan op een netwerk met deze 5 poorts gigabit switch. De switch verh...
€ 25,92
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
CAT 6 Class E Patch paneel onafgeschermd 16-poorts RJ45

CAT 6 Class E Patch paneel onafgeschermd 16-poorts..

CAT 6 Class E Patch paneel onafgeschermd 16-poorts RJ45 The unshielded CAT 6 Patch Panel from DIGITUS® is ava...
€ 25,95
gisteren
Antwerpen
Antwerpen
België


Tweedehands Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen informatie

Een computernetwerk is een systeem voor communicatie tussen twee of meer computers. Er zijn zowel computernetwerken waarbij de computers communiceren via fysieke elektrische kabels of glasvezelkabels, als draadloze netwerken. Wil je een Netwerkcomponent Kopen? Op Aanbod.be wordt een uitgebreide collectie Nieuwe en Tweedehands Netwerkcomponenten te Koop aangeboden. Wil je juist je Netwerkcomponent Vérkopen? Dan kun je op Aanbod.be geheel Gratis een zoekertje plaatsen! Tweedehands Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen in Nederland: Netwerkkaarten, Routers en Switches (Computers en Software)


RSS - Netwerkkaarten, Routers en Switches