Tweedehands Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen


Verfijn uw resultaten

  • Staat
  •  
  •  
  • Draadloos
  •  

Meer Computers en Software

Dual Port Gigabit Mezzanine Card PCI-E Network Adapter for B

Dual Port Gigabit Mezzanine Card PCI-E Network Ada..

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 29
vandaag 10:25u
Antwerpen
Antwerpen
België
UTP Cable 3m Cat 5e, Orange

UTP Cable 3m Cat 5e, Orange

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 9,95
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Stack Cable Foxconn 0548 2GFBBBZ-02K

Stack Cable Foxconn 0548 2GFBBBZ-02K

Stack Cable Foxconn 0548 2GFBBBZ-02K For Allied Telesis Switch Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit p...
€ 29
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
UTP Cable 2m Cat 6, Purple

UTP Cable 2m Cat 6, Purple

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 6,95
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Single Port 1GB, NIC, PCI-X, Full Profile, HP NC7771, P/N: 2

Single Port 1GB, NIC, PCI-X, Full Profile, HP NC77..

Single Port Gigabit NIC PCI-X Full Profile HP, BROADCOM Model: NC7771 Dell PN: n/a HP PN: 268794-001, 40...
€ 19
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
SPLC-20-8-1-C-R6 1000BASE Optical 2xFC / GbE / 1xFC Transcei

SPLC-20-8-1-C-R6 1000BASE Optical 2xFC / GbE / 1xF..

used Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie...
€ 5
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Single Port 1GB ,NIC ,PCI-X, INTEL PRO/1000 MT, Full Profile

Single Port 1GB ,NIC ,PCI-X, INTEL PRO/1000 MT, Fu..

Single Port Gigabit NIC PCI-X Full Profile DELL, INTEL, Models: Pro1000MT, W1392 Dell PN: 0W1392 HP PN:...
€ 19
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Gembird 10/100Mbit PCI netwerkkaart

Gembird 10/100Mbit PCI netwerkkaart

* PCI (v. 2.1) netwerkkaart - 10/100Mbps single-chip * Ondersteunt auto-negotiation * Aansluiting voor optione...
€ 6,99
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Gembird Draadloze router 54Mbps

Gembird Draadloze router 54Mbps

* 54 Mbps draadloze router/ accespoint * 4-poorts 10/100 Mbps LAN switch * Ondersteunt 802.11 b/g wifi-protoco...
€ 59,99
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Gembird Draadloze router 300Mbps

Gembird Draadloze router 300Mbps

* Draadloze 300 Mbps router met 4-poorts 10/100 LAN switch en 802.11n accespoint * Ondersteunt IEEE802.11b/g/n...
€ 59,99
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Gembird Wifi-set met draadloze router, wifi-dongle en wifi-r

Gembird Wifi-set met draadloze router, wifi-dongle..

WiFi startset met router, repeater en compacte USB WiFi adapter Draadloze 300 Mbps router met 4-poorts 10/100 ...
€ 76,99
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
1Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver

1Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver

Extra informatie Minimale afname 1 Product Conditie New EAN / UPC 767035171265 , 0767035171265 Part...
€ 9,95
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Alfa Network Zuignap HQ

Alfa Network Zuignap HQ

Zuignapbevestiging voor een optionele Alfa Network Tube antenne. HQ en XL formaat M6 bevestiging. Alfa Ne...
€ 15,95
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
X2-10GB-CX4 10GBASE-CX4

X2-10GB-CX4 10GBASE-CX4

Features: -Supports 10GBASE Ethernet. -Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet X2 port of ...
€ 189
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
UTP Cable 1m Cat 6, Green

UTP Cable 1m Cat 6, Green

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 4,95
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
UTP Cable 2m Cat 6, White

UTP Cable 2m Cat 6, White

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 6,95
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Cisco 30-0759-01 GBIC SW 850nm 1G IBM P/N: 21H9876

Cisco 30-0759-01 GBIC SW 850nm 1G IBM P/N: 21H9876..

? MFG P/N: 30-0759-01 ? IBM P/N: 21H9876 ? 1000Base-SX ? 1Gb FC, 1GbE ? 850nm Shortwave ? GBIC ...
€ 15
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Cisco MDS 9140 Multilayer Fabric Switch

Cisco MDS 9140 Multilayer Fabric Switch

The Cisco MDS 9140 elevates the standard for Fibre Channel fabric switches, bringing Cisco Intelligent Storage...
€ 395
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Cisco WS-X6748-GE-TX V04, 48-Port Gigabit Network Module

Cisco WS-X6748-GE-TX V04, 48-Port Gigabit Network ..

CISCO WS-X6748-GE-TX Los moederbord op metalen plaat, zonder behuizing Extra informatie Minimale afnam...
€ 139
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
HP, Ethernet, 10Gb, 2-port, 530FLR-SFP+ Adapter

HP, Ethernet, 10Gb, 2-port, 530FLR-SFP+ Adapter

General ? Interface (Bus) Type Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie...
€ 179
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België


Tweedehands Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen informatie

Een computernetwerk is een systeem voor communicatie tussen twee of meer computers. Er zijn zowel computernetwerken waarbij de computers communiceren via fysieke elektrische kabels of glasvezelkabels, als draadloze netwerken. Wil je een Netwerkcomponent Kopen? Op Aanbod.be wordt een uitgebreide collectie Nieuwe en Tweedehands Netwerkcomponenten te Koop aangeboden. Wil je juist je Netwerkcomponent Vérkopen? Dan kun je op Aanbod.be geheel Gratis een zoekertje plaatsen! Tweedehands Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen in Nederland: Netwerkkaarten, Routers en Switches (Computers en Software)


RSS - Netwerkkaarten, Routers en Switches