Tweedehands Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen


Verfijn uw resultaten

  • Staat
  •  
  •  
  •  
  • Draadloos
  •  
  •  

Meer Computers en Software

19inch Keystone patchpaneel V-model, 24 poorts

19" Keystone patchpaneel V-model, 24 poorts

V-vorming modular jack / keystone jack patchpaneel voor 24 keystones. Door het V-vormige model van het paneel ...
€ 24,27
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Linksys Velop Tri-band Mesh Systeem (AC6600) | WHW

Linksys Velop Tri-band Mesh Systeem (AC6600) | WHW..

Met het Linksys Velop AC6600 mesh-systeem maak je probleemloos verbinding door heel je woning. Van online game...
€ 249
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
1Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver

1Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver

Extra informatie Minimale afname 1 Product Conditie New EAN / UPC 767035171265 , 0767035171265 Part...
€ 4,95
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Alfa Network Zuignap HQ

Alfa Network Zuignap HQ

Zuignapbevestiging voor een optionele Alfa Network Tube antenne. HQ en XL formaat M6 bevestiging. Alfa Ne...
€ 15,95
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Switch 10/100/1000Mbps -  8-poort  - Desktop

Switch 10/100/1000Mbps - 8-poort - Desktop

De Planet GSD-805 Green energie switch is bijzonder zuinig in gebruik. 8-poort 10/100/1000Mbps Gigabit Etherne...
€ 61,95
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
HP NC360m Dual Port 1GbE BL-c Adapter

HP NC360m Dual Port 1GbE BL-c Adapter

Number of ports 2 Protocol supported Ethernet Product dimensions (W x D x H) 3.65 x 22.22 x 28.72 cm Pro...
€ 39
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
MPO Female to LC, OM3 LSZH Type B, 8 Fibres Elite Breakout C

MPO Female to LC, OM3 LSZH Type B, 8 Fibres Elite ..

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 19,95
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
QIMZ Fiber Patch Cable SC/SC, 40m Yellow

QIMZ Fiber Patch Cable SC/SC, 40m Yellow

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 16,95
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2

HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2

The HP 2610 Switch Series consists of five switches. The HP 2610-24 and 2610-48 Switches provide 24 and 48 por...
€ 129
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Alfa Network set Marine Mount  & USB Cable adapter

Alfa Network set Marine Mount & USB Cable adapter..

Complete set in RVS (TSM1 en TSM-B1) bestaande uit de Marine Mount en de USB Cable Adapter van Alfa Network. B...
€ 79,95
6 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Hirschmann CAS 8-Poorts Gb switch 4xPoE

Hirschmann CAS 8-Poorts Gb switch 4xPoE

8-poorts Gigabit switch, eenvoudig meerdere aansluitingen voor uw internetverbinding. Vier van de acht poorten...
€ 99,95
6 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
HP NC552SFP 10GbE 2-port Flex-10 Server Adapter

HP NC552SFP 10GbE 2-port Flex-10 Server Adapter

The NC552SFP is an eight lane (x8) PCI Express (PCIe) 10 Gigabit network solution offering the highest bandwid...
€ 179
6 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
HP SD Card

HP SD Card

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 19,95
1 week
Antwerpen
Antwerpen
België
EMC² DS-24M2 Fibre Channel SAN Switch, 24 2GB port

EMC² DS-24M2 Fibre Channel SAN Switch, 24 2GB port..

The EMC DS-24M2 Fabric Switch provides 24 2GB ports dynamic Fibre Channel connectivity for switched fabric o...
€ 395
1 week
Antwerpen
Antwerpen
België
ACT UTP Cable 2m Cat 5e, Green

ACT UTP Cable 2m Cat 5e, Green

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 1,95
1 week
Antwerpen
Antwerpen
België
Cisco Catalyst WS-C2950-24, 24 Port 10/100 Ehternet Switch

Cisco Catalyst WS-C2950-24, 24 Port 10/100 Ehterne..

Standards: ? IEEE 802.1x support ? IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T and 100BASE-TX ports ...
€ 69
1 week
Antwerpen
Antwerpen
België
UTP Cable 3m Cat 6, Red

UTP Cable 3m Cat 6, Red

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 3,95
1 week
Antwerpen
Antwerpen
België
Qlogic QLE4062C NIC Dual Port 1Gb/s Ethernet PCI-E iSCSI TOE

Qlogic QLE4062C NIC Dual Port 1Gb/s Ethernet PCI-E..

Qlogic QLE4062C NIC Dual Port iSCSI TOE 1Gb/s Ethernet PCI-E QLogic’s 4000 Series 1GbE iSCSI Adapters provi...
€ 39,95
1 week
Antwerpen
Antwerpen
België
Dell Intel i350 Dual Port 1GB PCI-e Gigabit Network card

Dell Intel i350 Dual Port 1GB PCI-e Gigabit Networ..

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 19,95
1 week
Antwerpen
Antwerpen
België
Gigabit switch 16 Poorts - unmanaged - Digitus

Gigabit switch 16 Poorts - unmanaged - Digitus

Deze DIGITUS Gigabit Ethernet Switch beschikt over 16 X 10/100/1000 Mbps auto-negotiation RJ45 poorten en een ...
€ 119,75
1 week
Antwerpen
Antwerpen
België


Tweedehands Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen informatie

Een computernetwerk is een systeem voor communicatie tussen twee of meer computers. Er zijn zowel computernetwerken waarbij de computers communiceren via fysieke elektrische kabels of glasvezelkabels, als draadloze netwerken. Wil je een Netwerkcomponent Kopen? Op Aanbod.be wordt een uitgebreide collectie Nieuwe en Tweedehands Netwerkcomponenten te Koop aangeboden. Wil je juist je Netwerkcomponent Vérkopen? Dan kun je op Aanbod.be geheel Gratis een zoekertje plaatsen! Tweedehands Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen in Nederland: Netwerkkaarten, Routers en Switches (Computers en Software)


RSS - Netwerkkaarten, Routers en Switches