Acer Aspire Go 16 AG16-71P-75HD 16 Intel Core 7 150U Laptop
sinds 28-3-2026 12:57:55
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De Acer Aspire Go 16 AG16-71P-75HD is een veelzijdige 16-inch laptop geschikt voor zowel thuisgebruik als kantoorwerk. Uitgerust met een Intel Core 7 150U processor met 10 cores en een snelheid tot 5.40 GHz, biedt deze laptop solide prestaties voor dagelijkse taken. Het 16-inch IPS-scherm met 1920x1200 resolutie en 16:10 beeldverhouding zorgt voor een comfortabele werkervaring. Met 32GB DDR5 geheugen en 1TB SSD-opslag beschikt de laptop over voldoende capaciteit. De zilverkleurige laptop weegt 1650 gram en heeft moderne connectiviteit met Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 en diverse USB-aansluitingen. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd.
- EAN: 4711474788498
- Vendorcode: NX.JSAEH.004
HDMI uit: 1 x
Kleur Product: Zilver
Geheugen type: DDR5
Helderheid: 300 cd/m
Wi-Fi Versie: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ingebouwde webcam: Ja
Bluetooth: Ja
Besturingssysteem: Windows 11 Home
Processor Serie: Intel Core 7
Processor Cores: 10
Processor Snelheid: 5.40 GHz
Processor Model: 150U
(Integrated) Graphics: Intel Graphics
Geheugen capaciteit: 32 GB
Scherm resolutie: 1920 x 1200 pixels
Scherm Diagonaal: 16.0 inch (40.6cm)
SSD Opslagcapaciteit: 1000 GB
Bluetooth versie: 5.2
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 357.4 mm
Hoogte: 17.9 mm
Diepte: 253.9 mm
Indeling: QWERTY
Toetsverlichting: Nee
Gewicht: 1650 gram
Max. Geheugen: 32 GB
Wi-Fi: Ja
Refresh Rate: 60 Hz
Merk: Acer
Scherm Coating: Mat
Aantal USB poorten: 2 x
Schermverhouding: 16:10
Incl. Voedingsadapter: Ja
Dedicated Graphics: Nee
Vingerafdruklezer: Nee
Totale opslagcapaciteit: 1000 GB
Processorfabrikant: Intel
USB-C Alt DP Modus: Ja
Gebruik: Home en Office
Accu capaciteit: 53 Wh
Processorgeneratie: Intel Core Series 1
USB Power Delivery: Ja
USB aansluitingen: 2x USB-C 3.2 (Gen1)
USB aansluitingen: 2x USB 3.2 (Gen1)
Aantal USB-C poorten: 2 x
Voedingsadapter Vermogen: 65 W