Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R6HW 16 AMD Ryzen 7 RTX 5060 Gaming Laptop
sinds 12-5-2026 12:47:37
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R6HW is een krachtige gaming laptop uitgerust met een AMD Ryzen 7 260 processor met 8 cores en een snelheid tot 5.10 GHz. Het 16 inch IPS-scherm biedt een heldere weergave in 1920x1200 resolutie met 180Hz refresh rate voor vloeiende gaming. De Nvidia GeForce RTX 5060 grafische kaart met 8GB GDDR7 videogeheugen en DLSS 4 ondersteuning zorgt voor uitstekende prestaties. Met 16GB DDR5 geheugen, 512GB SSD opslag en uitgebreide connectiviteit inclusief USB-C 4.0 en Wi-Fi 6E is deze laptop ideaal voor gamers die kracht en mobiliteit zoeken.
- EAN: 4711474636287
- Vendorcode: NH.QYXEH.007
HDMI uit: 1 x
Kleur Product: Zwart
Geheugen type: DDR5
Helderheid: 300 cd/m
Wi-Fi Versie: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ingebouwde webcam: Ja
Bluetooth: Ja
Besturingssysteem: Windows 11 Home
Processor Serie: AMD Ryzen 7
Processor Cores: 8
Processor Snelheid: 5.10 GHz
Processor Model: 260
(Integrated) Graphics: AMD Radeon 780M
Geheugen capaciteit: 16 GB
Scherm resolutie: 1920 x 1200 pixels
Scherm Diagonaal: 16.0 inch (40.6cm)
SSD Opslagcapaciteit: 512 GB
Videogeheugen: 8 GB
Cardreader: Ja
Bluetooth versie: 5.2
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 360 mm
Hoogte: 24.5 mm
Diepte: 275.6 mm
Ondersteunde Memorycards: MicroSD
Indeling: QWERTY
Toetsverlichting: Ja
Gewicht: 2440 gram
Max. Geheugen: 64 GB
Wi-Fi: Ja
Refresh Rate: 180 Hz
Merk: Acer
VGA Geheugen type: GDDR7
Type Dedicated Graphics: Nvidia GeForce RTX 5060
Scherm Coating: Mat
Ethernet (RJ-45): 1 x
Aantal USB poorten: 3 x
Schermverhouding: 16:10
Incl. Voedingsadapter: Ja
Dedicated Graphics: Ja
Totale opslagcapaciteit: 512 GB
Processorfabrikant: AMD
Grafische chip fabrikant: Nvidia
USB-C Alt DP Modus: Ja
Gebruik: Gaming
Accu capaciteit: 76 Wh
DLSS versie: DLSS 4
Processorgeneratie: AMD Ryzen 200 Series
USB Power Delivery: Ja
Aansluiting Adapter: DC stekker
USB aansluitingen: 3x USB 3.2 (Gen1)
USB aansluitingen: 1x USB-C 4.0 (Gen3x2)
Aantal USB-C poorten: 1 x
Max. TGP (Thermal Graphics Power): 95 W
Voedingsadapter Vermogen: 135 W