Acer Nitro V 16S AI ANV16S-41-R4E1 16 Ryzen AI 7 260 RTX 5070 Laptop
sinds 28-3-2026 13:22:54
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De Acer Nitro V 16S AI ANV16S-41-R4E1 is een krachtige 16-inch gaming laptop uitgerust met de nieuwste AMD Ryzen AI 7 260 processor met 8 cores en een topsnelheid van 5.10 GHz. Het 2560x1600 IPS-scherm biedt een 180Hz refresh rate voor vloeiende gameplay. Met 32GB DDR5 geheugen, 1TB SSD opslag en de geavanceerde Nvidia GeForce RTX 5070 grafische kaart met 8GB GDDR7 videogeheugen levert deze laptop uitstekende prestaties. De laptop beschikt over moderne connectiviteit zoals Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, USB-C 4.0 en HDMI. Het RGB-verlichte toetsenbord en de slanke zwarte behuizing maken het een stijlvolle keuze voor gamers.
- EAN: 4711474669117
- Vendorcode: NH.QZXEH.003
HDMI uit: 1 x
Kleur Product: Zwart
Geheugen type: DDR5
Helderheid: 400 cd/m
Wi-Fi Versie: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Netwerk bedraad: 100 Mbps
Netwerk bedraad: 1000 Mbps
Netwerk bedraad: 10 Mbps
Ingebouwde webcam: Ja
Bluetooth: Ja
Besturingssysteem: Windows 11 Home
Processor Serie: AMD Ryzen AI 7
Processor Cores: 8
Processor Snelheid: 5.10 GHz
Processor Model: 260
(Integrated) Graphics: AMD Radeon 780M
Geheugen capaciteit: 32 GB
Scherm resolutie: 2560 x 1600 pixels
Scherm Diagonaal: 16.0 inch (40.6cm)
SSD Opslagcapaciteit: 1000 GB
Videogeheugen: 8 GB
Cardreader: Ja
Bluetooth versie: 5.2
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 358 mm
Hoogte: 19.9 mm
Diepte: 264 mm
Ondersteunde Memorycards: MicroSD
Indeling: QWERTY
Toetsverlichting: Ja
Gewicht: 2100 gram
Max. Geheugen: 32 GB
Wi-Fi: Ja
Refresh Rate: 180 Hz
Merk: Acer
VGA Geheugen type: GDDR7
Type Dedicated Graphics: Nvidia GeForce RTX 5070
Scherm Coating: Mat
Ethernet (RJ-45): 1 x
Aantal USB poorten: 3 x
Schermverhouding: 16:10
Incl. Voedingsadapter: Ja
Dedicated Graphics: Ja
Totale opslagcapaciteit: 1000 GB
Processorfabrikant: AMD
Toetsverlichting kleur: RGB
Grafische chip fabrikant: Nvidia
USB-C Alt DP Modus: Ja
Gebruik: Gaming
Accu capaciteit: 76 Wh
DLSS versie: DLSS 4
Processorgeneratie: AMD Ryzen 200 Series
USB Power Delivery: Ja
Aansluiting Adapter: DC stekker
USB aansluitingen: 1x USB-C 4.0 (Gen3x2)
USB aansluitingen: 2x USB 3.2 (Gen2)
USB aansluitingen: 1x USB 3.2 (Gen1)
Aantal USB-C poorten: 1 x
Voedingsadapter Vermogen: 65 W