Acer Nitro V 16S AI ANV16S-41-R9U6 16 Ryzen 7 AI 260 RTX 5060 Laptop
sinds 10-4-2026 12:53:23
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De Acer Nitro V 16S AI ANV16S-41-R9U6 is een krachtige 16-inch gaming laptop met AMD Ryzen AI 7 260 processor en Nvidia GeForce RTX 5060 grafische kaart met 8GB GDDR7 videogeheugen. Het 2560x1600 IPS-scherm biedt een 180Hz refresh rate voor vloeiend gamen. De laptop beschikt over 16GB DDR5-geheugen, 512GB SSD-opslag en uitgebreide connectiviteit inclusief USB-C 4.0, Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.2. Met RGB-toetsverlichting, een 76Wh accu en Windows 11 Home is dit een complete gaming oplossing in een relatief compact 2,1kg zwart ontwerp.
- EAN: 4711474669063
- Vendorcode: NH.QZYEH.003
HDMI uit: 1 x
Kleur Product: Zwart
Geheugen type: DDR5
Helderheid: 400 cd/m
Wi-Fi Versie: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Netwerk bedraad: 1000 Mbps
Netwerk bedraad: 10 Mbps
Netwerk bedraad: 100 Mbps
Ingebouwde webcam: Ja
Bluetooth: Ja
Besturingssysteem: Windows 11 Home
Processor Serie: AMD Ryzen AI 7
Processor Cores: 8
Processor Snelheid: 5.10 GHz
Processor Model: 260
(Integrated) Graphics: AMD Radeon 780M
Geheugen capaciteit: 16 GB
Scherm resolutie: 2560 x 1600 pixels
Scherm Diagonaal: 16.0 inch (40.6cm)
SSD Opslagcapaciteit: 512 GB
Videogeheugen: 8 GB
Cardreader: Ja
Bluetooth versie: 5.2
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 357.7 mm
Hoogte: 19.9 mm
Diepte: 264 mm
Ondersteunde Memorycards: MicroSD
Indeling: QWERTY
Toetsverlichting: Ja
Gewicht: 2100 gram
Max. Geheugen: 32 GB
Wi-Fi: Ja
Refresh Rate: 180 Hz
Merk: Acer
VGA Geheugen type: GDDR7
Type Dedicated Graphics: Nvidia GeForce RTX 5060
Scherm Coating: Mat
Ethernet (RJ-45): 1 x
Aantal USB poorten: 3 x
Schermverhouding: 16:10
Incl. Voedingsadapter: Ja
Dedicated Graphics: Ja
Vingerafdruklezer: Nee
Totale opslagcapaciteit: 512 GB
Processorfabrikant: AMD
Toetsverlichting kleur: RGB
Grafische chip fabrikant: Nvidia
USB-C Alt DP Modus: Ja
Gebruik: Gaming
Accu capaciteit: 76 Wh
DLSS versie: DLSS 4
Processorgeneratie: AMD Ryzen 200 Series
USB Power Delivery: Ja
Aansluiting Adapter: DC stekker
USB aansluitingen: 1x USB 3.2 (Gen1)
USB aansluitingen: 2x USB 3.2 (Gen2)
USB aansluitingen: 1x USB-C 4.0 (Gen3x2)
Aantal USB-C poorten: 1 x
Voedingsadapter Vermogen: 65 W