ASUS ROG Swift PG27UCDM 27 4K Ultra HD 240Hz QD-OLED Gaming monitor
sinds 6-5-2026 12:45:58
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De ASUS ROG Swift PG27UCDM is een indrukwekkende 27-inch 4K Ultra HD-gamemonitor met een verbluffende 240Hz verversingssnelheid en QD-OLED-paneel. Met een oogverblindende resolutie van 3840 x 2160 pixels, HDR10-ondersteuning en een extreem snelle reactietijd van 0.03 ms, biedt deze monitor een uitzonderlijke gaming-ervaring. De USB-C-connectiviteit maakt eenvoudige aansluiting op diverse apparaten mogelijk. Deze monitor is ontworpen voor de meest veeleisende gamers en enthousiastelingen die op zoek zijn naar een superieur beeld- en spelplezier.
- EAN: 4711387815236
- Vendorcode: 90LM0B30-B01971
Kleur Product: Zwart
Reactietijd: 0.03 ms
Helderheid: 450 cd/m
HDMI in: 2 x
Ingebouwde webcam: Nee
Scherm resolutie: 3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal: 27.0 inch (68.6cm)
Touchscreen: Nee
Paneel Type: QD-OLED
Breedte: 610.3 mm
Hoogte: 549.5 mm
Diepte: 218.8 mm
Gewicht: 7.62 kg
Mini jack (3.5mm) aansluitingen: Ja
Geint. USB hub: Ja
Refresh Rate: 240 Hz
Contrast Statisch: 1.500.000 : 1
VESA montage afmetingen: 100 x 100
Geintegreerde Speakers: Nee
Hoogte verstelbaar: Ja
DisplayPort in: 1 x
Merk: Asus
Portretstand: Ja
Kantelbaar: Ja
HDMI versie: 2.1
Schermverhouding: 16:9
Curved: Nee
Kijkhoek horizontaal: 178 graden
Kijkhoek verticaal: 178 graden
Draaibaar: Ja
Resolutieklasse: 4K UHD
Pixelafstand: 0.155 mm
Aantal kleuren: 1.07B
Meegeleverde kabels: AC
Meegeleverde kabels: HDMI
Meegeleverde kabels: USB
Meegeleverde kabels: DisplayPort
Displayport versie: 2.1
USB-C: Ja
HDR: Ja
USB-C Alt DP Modus: Ja
Gebruik: Gaming
HDR Type: HDR10
USB Power Delivery: Ja
USB Power Delivery Vermogen: 90 W