ASUS TUF Gaming VG27AQ5A 27 Quad HD 210Hz IPS Gaming monitor
sinds 9-5-2026 12:46:32
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De ASUS TUF Gaming VG27AQ5A is een indrukwekkende 27-inch QHD-gaming monitor met een snelle 210Hz IPS-paneel. Met een resolutie van 2560 x 1440 pixels, een reactietijd van 1 ms en ondersteuning voor HDR10 biedt deze monitor een ongeëvenaarde gaming-ervaring. De USB-C-connectiviteit maakt eenvoudige aansluiting op verschillende apparaten mogelijk. Deze monitor is ontworpen voor gamers die op zoek zijn naar een scherp, levendig en vloeiend beeld tijdens intensieve gaming sessies.
- EAN: 4711387906835
- Vendorcode: 90LM0BN0-B01371
Kleur Product: Zwart
Reactietijd: 1 ms
Helderheid: 300 cd/m
HDMI in: 2 x
Ingebouwde webcam: Nee
Scherm resolutie: 2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal: 27.0 inch (68.6cm)
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 615 mm
Hoogte: 455 mm
Diepte: 214 mm
Gewicht: 5.00 kg
Mini jack (3.5mm) aansluitingen: Ja
Geint. USB hub: Ja
Refresh Rate: 210 Hz
Contrast Statisch: 1.300 : 1
VESA montage afmetingen: 100 x 100
Geintegreerde Speakers: Ja
Hoogte verstelbaar: Nee
DisplayPort in: 1 x
Merk: Asus
Portretstand: Nee
Kantelbaar: Ja
HDMI versie: 2.0
Schermverhouding: 16:9
Curved: Nee
Kijkhoek horizontaal: 178 graden
Kijkhoek verticaal: 178 graden
Draaibaar: Nee
Resolutieklasse: QHD
Pixelafstand: 0.233 mm