ASUS TUF Gaming VG27AQM5A 27 Quad HD 300Hz IPS Gaming monitor
sinds 10-4-2026 12:58:08
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De ASUS TUF Gaming VG27AQM5A is een 27-inch Quad HD gaming monitor met een verbluffende 300Hz verversingssnelheid. Met zijn IPS-paneel en 1ms reactietijd biedt dit model uiterst vloeiende gameplay en levendige kleuren. De HDR10-ondersteuning zorgt voor diepere zwarten en levendigere contrasten. Dankzij de 16:9 beeldverhouding en 2560x1440 resolutie kunt u genieten van een immersieve en gedetailleerde visuele ervaring.
- EAN: 4711387860113
- Vendorcode: 90LM0BG0-B01971
Kleur Product: Zwart
Reactietijd: 1 ms
Helderheid: 300 cd/m
HDMI in: 2 x
Ingebouwde webcam: Nee
Scherm resolutie: 2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal: 27.0 inch (68.6cm)
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 615 mm
Hoogte: 455 mm
Diepte: 214 mm
Gewicht: 4.60 kg
Mini jack (3.5mm) aansluitingen: Ja
Geint. USB hub: Ja
Refresh Rate: 300 Hz
Contrast Statisch: 1.300 : 1
VESA montage afmetingen: 100 x 100
Geintegreerde Speakers: Ja
Hoogte verstelbaar: Nee
DisplayPort in: 1 x
Merk: Asus
Portretstand: Ja
Kantelbaar: Ja
HDMI versie: 2.1
Schermverhouding: 16:9
Curved: Nee
Kijkhoek horizontaal: 178 graden
Kijkhoek verticaal: 178 graden
Draaibaar: Ja
Resolutieklasse: QHD
Pixelafstand: 0.233 mm