Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S, 24Port, Layer 3


Grote foto cisco catalyst ws c3750g 24ts s 24port layer 3 computers en software netwerkkaarten routers en switches
€ 199
Locatie Antwerpen  (Antwerpen)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Port Attributes
Auto-negotiation for speed Duplex mode and flow control
MDI/MDIX Auto
Broadcast storm control Yes
Performance
Switch Fabric Capacity 32 Gb/s
MAC Addresses Up to 12000
Vlan
VLANs supported Up to 1024
Chassis
BxDxH (mm) 445 x 295 x 66
Gewicht 5.7 Kg

Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Catalyst
Part Number WS-C3750G-24TS-S
Form Factor 1.5U - 19" Rackmodel
Links, informatie, enz... http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-3750-series-switches/product_data_sheet0900aecd80371991.html
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Stackable Switch Ja
Network Management Layer 3


 

SPECIFICATIES:

 ● condition: Gebruikt
 ● delivery: Verzenden
 ● sku: Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S, 24Port, Layer 3
 ● -: Netwerkkaart




Kenmerken: Kopen in Antwerpen





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbod
Zoekertje nr.: 23276668

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches aangeboden in deze subrubriek.