Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 62,5/125µ OM1 5 meter


Grote foto duplex glasvezel patchkabel sc sc 62 5 125 om1 5 meter computers en software overige
€ 9,84
Locatie Antwerpen  (Antwerpen)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

● 5 Meter duplex glasvezel patchkabel
 ● SC / SC Connector
 ● Connector met ceramice ferrule
 ● Multimode
 ● Duplex 
 ● I-VH 2G
 ● 62.5/125µ
 ● Halogeen vrij
 ● 62.5/125µm fiber 
 ● Fiber class OM 1
 ● Kabel diameter 3 mm
 ● Kabel kleur oranje
 ● Per stuk verpakt met test rapport
 ● Up to 1 Gbit Ethernet


 

SPECIFICATIES:

 ● condition: Nieuw
 ● ean: -
 ● delivery: Verzenden
 ● sku: 27322




Kenmerken: Kopen in Antwerpen





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbod
Zoekertje nr.: 22992184

Meer Overige

Meer Overige aangeboden in deze subrubriek.