LG UltraFine 27UP850K-W 27 Ultra HD IPS Monitor
sinds 6-5-2026 12:46:30
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De LG UltraFine 27UP850K-W 27 Ultra HD IPS-monitor biedt een prachtige 4K-resolutie van 3840 x 2160 pixels op een 27-inch scherm. Met zijn IPS-paneel, 60 Hz verversingssnelheid en HDR-ondersteuning levert deze monitor uitstekende beeldkwaliteit en kleurweergave. De ingebouwde USB-C-aansluiting maakt eenvoudige connectiviteit en opladen mogelijk, terwijl de 5 ms reactietijd soepele prestaties garandeert.
- EAN: 8806096296233
- Vendorcode: 27UP850K-W.AEU
Kleur Product: Zwart
Reactietijd: 5 ms
Helderheid: 400 cd/m
HDMI in: 2 x
Ingebouwde webcam: Nee
Scherm resolutie: 3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal: 27.0 inch (68.6cm)
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 613.5 mm
Hoogte: 569.3 mm
Diepte: 239.3 mm
Gewicht: 5.90 kg
Mini jack (3.5mm) aansluitingen: Ja
Geint. USB hub: Ja
Refresh Rate: 60 Hz
Contrast Statisch: 1.200 : 1
VESA montage afmetingen: 100 x 100
Geintegreerde Speakers: Ja
Hoogte verstelbaar: Ja
DisplayPort in: 1 x
Merk: LG
Portretstand: Ja
Kantelbaar: Ja
HDMI versie: 2.0
Schermverhouding: 16:9
Curved: Nee
Kijkhoek horizontaal: 178 graden
Kijkhoek verticaal: 178 graden
Draaibaar: Nee
Resolutieklasse: 4K UHD
Pixelafstand: 0.155 mm
Aantal kleuren: 1.07B
Meegeleverde kabels: DisplayPort
Meegeleverde kabels: HDMI
Displayport versie: 1.4
USB-C: Ja
HDR: Ja
USB-C Alt DP Modus: Ja
Gebruik: Home en Office
HDR Type: DisplayHDR 400
HDR Type: HDR10
USB Power Delivery: Ja
USB Power Delivery Vermogen: 90 W