LG Ultragear 45GX90SA-B 45 Wide Quad HD Curved OLED Gaming Monitor
sinds 10-4-2026 12:56:44
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De LG Ultragear 45GX90SA-B is een ultrawide gaming monitor met 45 inch curved OLED-scherm en 3440x1440 WQHD-resolutie. Met een verversingsfrequentie van 240 Hz en extreem snelle reactietijd van 0,03 ms biedt het monitor uitstekende prestaties voor gaming. Het 21:9 beeldformaat geeft een immersief kijkervaring. Het scherm ondersteunt HDR10 en beschikt over W-OLED paneel-technologie voor diepzwart en levendige kleuren. De monitor heeft USB-C connectiviteit voor gemak.
- EAN: 8806096429488
- Vendorcode: 45GX90SA-B.AEU
Kleur Product: Zwart
Reactietijd: 0.03 ms
Helderheid: 275 cd/m
HDMI in: 2 x
Ingebouwde webcam: Nee
Scherm resolutie: 3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal: 45.0 inch (114.3cm)
Touchscreen: Nee
Paneel Type: W-OLED
Breedte: 992.7 mm
Hoogte: 661.7 mm
Diepte: 338.6 mm
Gewicht: 13.50 kg
Mini jack (3.5mm) aansluitingen: Ja
Geint. USB hub: Ja
Refresh Rate: 240 Hz
Contrast Statisch: 1.500.000 : 1
VESA montage afmetingen: 100 x 100
Geintegreerde Speakers: Ja
Hoogte verstelbaar: Ja
DisplayPort in: 1 x
Merk: LG
Portretstand: Ja
Kantelbaar: Ja
HDMI versie: 2.1
Schermverhouding: 21:9
Curved: Ja
Kijkhoek horizontaal: 178 graden
Kijkhoek verticaal: 178 graden
Draaibaar: Ja
Resolutieklasse: WQHD
Pixelafstand: 0.303 mm
Aantal kleuren: 1.07B
Meegeleverde kabels: DisplayPort
Meegeleverde kabels: HDMI
Displayport versie: 1.4
USB-C: Ja
HDR: Ja
Schermkromming: 800 R
USB-C Alt DP Modus: Ja
Gebruik: Gaming
HDR Type: HDR10
USB Power Delivery: Ja
USB Power Delivery Vermogen: 65 W