Tweedehands Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen (Pagina 3)


Verfijn uw resultaten

  • Staat
  •  
  •  
  •  
  • Draadloos
  •  
  •  

Meer Computers en Software

GVS mm Duplex Fiber Patch Cable SC/PC-SC/PC, 20m Orange

GVS mm Duplex Fiber Patch Cable SC/PC-SC/PC, 20m O..

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 9,95
eergisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Dell 8-Port KVM Expansion Module (PEM) 2161DS

Dell 8-Port KVM Expansion Module (PEM) 2161DS

This is a PEM passive device that can be mounted next to the railing of a rack. Each PEM connects to one syste...
€ 39
eergisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
TEC UTP Cable 2m Cat 6, Blue

TEC UTP Cable 2m Cat 6, Blue

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 2,95
eergisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Quad-Port 1GB, NIC, PCI-X, Intel Pro/1000 MT, Full Profile

Quad-Port 1GB, NIC, PCI-X, Intel Pro/1000 MT, Full..

INTEL PRO/1000 MT QUAD PORT (C32199-001 / C32199-004 / C84206-001 / C32872-001) Poorten: 4 Gigabit Ethernet...
€ 99
eergisteren
Antwerpen
Antwerpen
België
Patch panel CAT6 19 inch 24 poorts lsa met kabel organiser

Patch panel CAT6 19 inch 24 poorts lsa met kabel o..

Patchpaneel inclusief lsa strips van zeer goede kwaliteit met duidelijke markering voor de montage van kabels ...
€ 44,46
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
19 inch kabel rangeerpaneel 5 x haak 75mm 1U zwart

19 inch kabel rangeerpaneel 5 x haak 75mm 1U zwart..

19 inch kabel rangeerpaneel 5 x haak 75mm 1U zwart     Outer height 1U Outer width 482mm Outer dep...
€ 12,42
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Gembird Draadloze router 300Mbps

Gembird Draadloze router 300Mbps

* Draadloze 300 Mbps router met 4-poorts 10/100 LAN switch en 802.11n accespoint * Ondersteunt IEEE802.11b/g/n...
€ 59,99
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Gembird Draadloze router 54Mbps

Gembird Draadloze router 54Mbps

* 54 Mbps draadloze router/ accespoint * 4-poorts 10/100 Mbps LAN switch * Ondersteunt 802.11 b/g wifi-protoco...
€ 59,99
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Gembird Wifi-set met draadloze router, wifi-dongle en wifi-r

Gembird Wifi-set met draadloze router, wifi-dongle..

WiFi startset met router, repeater en compacte USB WiFi adapter Draadloze 300 Mbps router met 4-poorts 10/100 ...
€ 76,99
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Gembird 10/100Mbit PCI netwerkkaart

Gembird 10/100Mbit PCI netwerkkaart

* PCI (v. 2.1) netwerkkaart - 10/100Mbps single-chip * Ondersteunt auto-negotiation * Aansluiting voor optione...
€ 6,99
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
1Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver

1Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver

Extra informatie Minimale afname 1 Product Conditie New EAN / UPC 767035171265 , 0767035171265 Part...
€ 4,95
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Alfa Network Zuignap HQ

Alfa Network Zuignap HQ

Zuignapbevestiging voor een optionele Alfa Network Tube antenne. HQ en XL formaat M6 bevestiging. Alfa Ne...
€ 15,95
3 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Gigabit 8 poort PoE Switch, 10 inch - 96W (output power) rac

Gigabit 8 poort PoE Switch, 10 inch - 96W (output ..

Compacte rackmountable 10 inch 8 poorts PoE switch met max 96W output power. 10 inch 8-port Gigabit Ethernet...
€ 109,85
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
10 inch CAT6A patchpaneel 12 poorten - Zwart

10 inch CAT6A patchpaneel 12 poorten - Zwart

? 10 inch patchpaneel CAT6A volledig afgeschermd ? 12 X RJ45 Socket 8P8C, LSA ? 1 HE / 1U ? Verkrijgb...
€ 36,08
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Alfa Network WiFi-Camp Pro2 Set Tube N Antenne + R36A Router

Alfa Network WiFi-Camp Pro2 Set Tube N Antenne + R..

Opvolger van de reeds bekende Alfa Network CampPro Wifi en HotSpot V2, complete Wi-Fi oplossing voor campers, ...
€ 129
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
4P, 4Gb/s, PCI-e NetApp X2054B-R6 HBA Fibre Channel

4P, 4Gb/s, PCI-e NetApp X2054B-R6 HBA Fibre Channe..

NetApp X2054B-R6 HBA Quad Port 4Gb/s Fibre Channel PCI-E This affordable quad-channel 4Gb/s host bus adapte...
€ 99
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
HP NC360m Dual Port 1GbE BL-c Adapter

HP NC360m Dual Port 1GbE BL-c Adapter

Number of ports 2 Protocol supported Ethernet Product dimensions (W x D x H) 3.65 x 22.22 x 28.72 cm Pro...
€ 39
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2

HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2

The HP 2610 Switch Series consists of five switches. The HP 2610-24 and 2610-48 Switches provide 24 and 48 por...
€ 129
4 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Kabeldoorvoer paneel 19inch - 1U - afgeronde randen

Kabeldoorvoer paneel 19" - 1U - afgeronde randen

Details: ? Hoogte: 1U/1HE ? Opening 440 x 25 mm ? Material steel sheet ? Paint finish RAL9005, j...
€ 12,46
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België
Cisco SFP+ Twinax Copper Cable

Cisco SFP+ Twinax Copper Cable

Cisco SFP+ Copper Twinax direct-attach cables are suitable for very short distances and offer a cost-effective...
€ 9,95
5 dagen
Antwerpen
Antwerpen
België

RSS - Netwerkkaarten, Routers en Switches