Philips 2000 series 24B2N2200/00 23.8 Full HD 100Hz IPS Monitor
sinds 5-5-2026 12:46:07
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De Philips 2000 series 24B2N2200/00 is een 23,8-inch Full HD-monitor met een IPS-paneel en een snelle verversingssnelheid van 120 Hz. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en een reactietijd van 4 ms biedt deze monitor een scherp en vloeiend beeld voor een optimale gaming- en kijkervaring. Het 16:9-scherm met IPS-technologie zorgt voor uitstekende kijkhoeken en natuurlijke kleuren.
- EAN: 8721038005035
- Vendorcode: 24B2N2200/00
Kleur Product: Zwart
Reactietijd: 4 ms
Helderheid: 300 cd/m
VGA in: 1 x
HDMI in: 1 x
Ingebouwde webcam: Nee
Scherm resolutie: 1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal: 24.0 inch (61.0cm)
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 542 mm
Hoogte: 425 mm
Diepte: 181 mm
Gewicht: 2.91 kg
Mini jack (3.5mm) aansluitingen: Ja
Geint. USB hub: Nee
Refresh Rate: 120 Hz
Contrast Statisch: 1.500 : 1
VESA montage afmetingen: 100 x 100
Geintegreerde Speakers: Ja
Hoogte verstelbaar: Nee
DisplayPort in: 1 x
Merk: Philips
Portretstand: Nee
Kantelbaar: Ja
HDMI versie: 1.4
Schermverhouding: 16:9
Curved: Nee
Kijkhoek horizontaal: 178 graden
Kijkhoek verticaal: 178 graden
Draaibaar: Nee
Resolutieklasse: Full-HD
Pixelafstand: 0.275 mm