Samsung Odyssey G5 LS27FG502EUXEN 27 QHD 180Hz IPS Gaming Monitor
sinds 22-4-2026 12:45:52
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De Samsung Odyssey G5 is een 27-inch gamingmonitor met QHD-resolutie (2560 x 1440 pixels) en indrukwekkende 180 Hz verversingssnelheid. Het IPS-paneel biedt uitstekende kleurweergave en kijkhoeken, terwijl de 1 ms reactietijd snel bewegingen scherp weergeeft. HDR10-ondersteuning versterkt contrasten en kleurnuances voor een meeslepende visuele ervaring. Het 16:9 schermformaat maakt deze monitor ideaal voor zowel gaming als professioneel gebruik.
- EAN: 8806097817796
- Vendorcode: LS27FG502EUXEN
Kleur Product: Zwart
Reactietijd: 1 ms
Helderheid: 300 cd/m
HDMI in: 1 x
Ingebouwde webcam: Nee
Scherm resolutie: 2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal: 27.0 inch (68.6cm)
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 614 mm
Hoogte: 517.8 mm
Diepte: 250.2 mm
Gewicht: 6.40 kg
Mini jack (3.5mm) aansluitingen: Ja
Refresh Rate: 180 Hz
Contrast Statisch: 1.000 : 1
VESA montage afmetingen: 100 x 100
Geintegreerde Speakers: Nee
Hoogte verstelbaar: Ja
DisplayPort in: 1 x
Merk: Samsung
Portretstand: Ja
Kantelbaar: Ja
HDMI versie: 2.0
Schermverhouding: 16:9
Curved: Nee
Kijkhoek horizontaal: 178 graden
Kijkhoek verticaal: 178 graden
Draaibaar: Ja
Resolutieklasse: QHD
Pixelafstand: 0.233 mm