Samsung Odyssey G6 LS27FG602SUXEN 27 Quad HD 500Hz OLED monitor
sinds 28-3-2026 13:29:16
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De Samsung Odyssey G6 is een 27 inch QHD gaming monitor met indrukwekkende specificaties. Het QD-OLED paneel biedt een schermresolutie van 2560 x 1440 pixels met een verfrissingsfrequentie van 500 Hz. De monitor beschikt over een extreem snelle reactietijd van 0,03 ms en ondersteunt HDR10 voor enhanced beeldkwaliteit. Met een 16:9 beeldverhouding is deze monitor geschikt voor gaming en professionele toepassingen die hoge prestaties en snelle responsiviteit vereisen.
- EAN: 8806097455905
- Vendorcode: LS27FG602SUXEN
Kleur Product: Zilver
Reactietijd: 0.03 ms
Helderheid: 300 cd/m
HDMI in: 2 x
Ingebouwde webcam: Nee
Scherm resolutie: 2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal: 27.0 inch (68.6cm)
Touchscreen: Nee
Paneel Type: QD-OLED
Breedte: 611.7 mm
Hoogte: 554.2 mm
Diepte: 263.5 mm
Gewicht: 6.90 kg
Mini jack (3.5mm) aansluitingen: Ja
Geint. USB hub: Ja
Refresh Rate: 500 Hz
Contrast Statisch: 1.000.000 : 1
VESA montage afmetingen: 100 x 100
Geintegreerde Speakers: Nee
Hoogte verstelbaar: Ja
DisplayPort in: 1 x
Merk: Samsung
Portretstand: Ja
Kantelbaar: Ja
HDMI versie: 2.1
Schermverhouding: 16:9
Curved: Nee
Kijkhoek horizontaal: 178 graden
Kijkhoek verticaal: 178 graden
Draaibaar: Ja
Resolutieklasse: QHD
Pixelafstand: 0.230 mm