Samsung Odyssey G7 LS40FG756EUXEN 40 5K2K 180Hz VA Curved Gaming Monitor
sinds 10-4-2026 12:49:49
Locatie : Brussel  (Brussel)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
Dompel jezelf onder in een panoramische game-ervaring met een 40 inch 1000R gebogen scherm. Gecombineerd met een scherpe WUHD-resolutie biedt dit ultrabrede 21:9-beeldscherm een ruimer zicht dan UHD, voor een werkelijk meeslepende gameplay met adembenemende beelden. Ontdek het volledige beeld. DisplayHDR 600 zorgt voor meer contrast, met diepere zwarten en helderdere witten, zodat details ook in donkere scènes met kristalheldere scherpte naar voren komen. Ervaar minimale vertraging voor razendsnelle actie. Strijd om de overwinning met ultieme snelheid dankzij een verversingsfrequentie van 180Hz en een responstijd van 1ms (GtG). Vang je bewegingen in realtime zonder vertraging en reageer bliksemsnel met ultragladde precisie. Geniet van meeslepende gameplay met een variabele verversingsfrequentie (VRR). AMD FreeSync Premium Pro synchroniseert de GPU en het scherm om hakkelende beelden, schermvertraging en scheuren te verminderen, zodat je klaar bent voor intense gamesessies. Een centrum voor multitasken Maak optimaal gebruik van je scherm met een split screen-functie, zodat je op een geheel nieuwe manier met vrienden kunt samenwerken. Beheer al je content op één scherm. Met Picture-in-Picture kun je twee verschillende bronnen – zoals chats en video’s, of games en gametips – tegelijkertijd op je hoofdscherm weergeven. Directe automatische verbinding Auto Source Switch+ Kom sneller in actie met Auto Source Switch+. Je monitor detecteert wanneer aangesloten apparaten worden ingeschakeld en schakelt automatisch over naar het nieuwe bronsignaal, zonder dat je handmatig door verschillende ingangen hoeft te bladeren. Ontworpen om je onderdompeling te versterken CoreSync & CoreLighting+ Zet de sfeer voor je game met CoreSync-technologie, die de kleuren van je scherm projecteert in de echte wereld met 16,7 miljoen kleuren. Dankzij CoreLighting+ word je volledig ondergedompeld in levendige kleuren die de sfeer direct veranderen.
- EAN: 8806097438540
- Vendorcode: LS40FG756EUXEN
Kleur Product: Zwart
Reactietijd: 1 ms
HDMI in: 2 x
Ingebouwde webcam: Nee
Scherm resolutie: 5120 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal: 40.0 inch (101.6cm)
Touchscreen: Nee
Paneel Type: VA
Breedte: 928.6 mm
Hoogte: 599 mm
Diepte: 303.8 mm
Gewicht: 11.30 kg
Mini jack (3.5mm) aansluitingen: Ja
Geint. USB hub: Ja
Refresh Rate: 180 Hz
Contrast Statisch: 3.000 : 1
VESA montage afmetingen: 100 x 100
Geintegreerde Speakers: Nee
Hoogte verstelbaar: Ja
DisplayPort in: 1 x
Merk: Samsung
Portretstand: Ja
Kantelbaar: Ja
HDMI versie: 2.1
Schermverhouding: 21:9
Curved: Ja
Kijkhoek horizontaal: 178 graden
Kijkhoek verticaal: 178 graden
Draaibaar: Ja
Resolutieklasse: 5K UHD
Pixelafstand: 0.182 mm